Dobrý den,

Ráda bych Vás touto cestou oslovila s nabídkou spolupráce na mezinárodním výzkumu na téma atopického ekzému pro EFA (Evropskou federaci sdružení pacientů s alergiemi a onemocněními dýchacích cest).

Agentura FOCUS – Social & Marketing Research v České republice realizuje sběr dat mezinárodního průzkumu mezi pacienty trpícími závažnou formou atopického ekzému. Cílem průzkumu, který probíhá formou telefonického dotazování, je monitorování kvality života osob se závažnou formou tohoto onemocnění. Výsledky pomohou jak lékařům, tak ostatním lidem zlepšit povědomí o tomto onemocnění a zdůraznit fyzickou a emocionální zátěž, kterou pacientům způsobuje.

Nejedná se o marketingový průzkum, ale o vědeckou studii, která bude probíhat v souladu s etickými pravidly a v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů. To znamená, že Vaše odpovědi a osobní informace poslouží pouze k výzkumným účelům a bude s nimi zacházeno s přísnou důvěrností. Nikdo nebude schopen přiřadit konkrétní odpovědi přímo k Vaší osobě, protože budou hromadně zpracovány se stovkami dalších dotazníků z devíti evropských zemí.

Trpíte-li závažnou formou atopického ekzému a chcete-li se zúčastnit průzkumu, který může pomoci jak Vám osobně, tak ostatním, kteří jsou v obdobné situaci, prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu mala@focus-agency.cz nebo na telefonu 774 422 431. Za účast v průzkumu navíc obdržíte finanční odměnu jako kompenzaci za vynaložený čas.

Těšíme se na spolupráci!

Barbora Malá
FOCUS - Marketing & Social Research
Vrchlického sad 4, Brno 60200, ČR

Pomohl Vám článek? Třeba pomůže i ostatním, sdílejte!