Ahojte, má prosím vás niekto skúsenosť s natieraním enterosgelu na pokožku? Našla som to priamo na ich stranke v sekcií o ekzémoch a dermatitídach.
Píšu tam presne toto:
"Pri týchto ochoreniach je veľmi vhodné nanášať hrubšiu vrstvu Enterosgelu lokálne na postihnuté miesta v trvaní 15 minút 2x denne. Po 15 minútach Enterosgel opláchnite vodou alebo odvarom z harmančeka. Samozrejme, že nie všetky kožné choroby môžeme vyliečiť touto metódou."

Takmer presne po dvoch rokoch ako som detoxikovala kvôli ekzému a ten zmizol, sa mi opäť vrátil. Síce nie v takej strašnej forme, ale práve sa s očistou pasujem druhý mesiac, postupne sa začalo zlepšovať, ale nejako sa mi to zaseklo. AE mám okolo lakťou neustále, ale pod očami mi na pár dní zmizne a potom sa objaví a znova mizne, akoby bez príčiny. Bojím sa zjesť akékoľvek ovocie, čokoľvek.. len aby mi to nevyskočilo a ono to vždy vybehne :(
Takže jem len špaldovú múku, zemiaky, ryžu, hrach, paradajky a paradajkovy pretlak.

Čo sa týka ešte užívania enterosgelu.. Po akej dobe ho môžem znova začať užívať? Od posledného užitia sanogelu ulynulo cca 6 týždňov. Môžem teraz nasadiť enterosgel?

Katikka

Pomohl Vám článek? Třeba pomůže i ostatním, sdílejte!