Dobrý den,

jmenuji se Barbara Valíková a studuji psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Žiji v Ostravě.
V současné době pracuji na své bakalářské práci, v níž se věnuji tématu atopického ekzému u dospělých osob s touto diagnózou. Práce je zaměřena na celostní problematiku atopického ekzému v rámci rodinného systému.

Hledám proto dospělé osoby (nad 18 let) s diagnostikovaným atopickým ekzémem, u kterých se toto onemocnění vrací i po medikamentózní léčbě, a kteří, spolu se svými rodinami, by byli ochotni sdílet své zkušenosti s touto nemocí.
Získané informace by mohly být později užitečné v poradenské praxi.

Výzkum by měl proběhnout v září až říjnu 2015 prostřednictvím osobních rozhovorů trvajících cca 60 až 80 minut, v Ostravě a blízkém okolí na místě vhodném pro obě strany.

Účast ve výzkumu je dobrovolná a zcela anonymní (nepotřebuji znát jméno, příjmení ani jiné identifikační údaje). V rámci výzkumu budou dodržena veškerá etická pravidla a účastník z něj může kdykoli odstoupit.

Pokud splňujete výše uvedená kritéria (diagnostikovaný atopický ekzém, přetrvávající i po medikamentózní léčbě, a dospělost) a měl/a byste zájem se zúčastnit, ozvěte se mi, prosím, na e-mailovou adresu: barbara.valikova01@upol.cz .

Jejím prostřednictvím Vám ráda zodpovím veškeré Vaše otázky a dohodneme se na případné spolupráci.

Se srdečným pozdravem a přáním pěkného dne

Barbara Valíková

Pomohl Vám článek? Třeba pomůže i ostatním, sdílejte!