Pokud máte zájem o již připravený balíček produktů zaměřených na boj s atopickým ekzémem, můžu doporučit Protopan Box (je možné koupit i produkty jednotlivě).

Pokud máte zájem o konkrétní produkt, který zmiňuju ve článcích, zřídil jsem zde jednoduchý eshop, ať máte vše na jednom místě. S možností osobního vyzvednutí v Brně.

 

Nabídka:

Účinky na atopický ekzém:  Je hodně širokospektrálním produktem, používá se asi na 200 indikací a chorob. Pomáhá na atopický ekzém a různé alergie díky tomu, že má přirozenou antihistaminovou funkci a také harmonizuje imunitní systém, který u atopiků přehnaně reaguje na různé alergeny. Pomáhá také s psychikou, Noni je vhodné i pro děti, chutná jim. Doporučujeme ale u dětí spíše Cestovní balení noni (níže), díky jejich nízké spotřebě. Toto noni doporučujeme, protože nejlépe na ekzém zabírá, ale pokud hledáte levnější noni, podívejte se na náš eshop, kde máme větší výběr noni: http://www.vitalcentrum.cz/produkty-dle-casti-tela/premium-noni-nejucinnejsi/

Cenově výhodnější balení Noni (větší objem, ale v přepočtu nižší cena za litr). Rozdělené do 20 sáčků po 60 mililitrech, je vhodné na přenášení třeba do práce, na dovolenou, na výlety apod. - není potřeba tahat s sebou celou lahev a bát se, že se při převážení zkazí. Toto balení je pro děti, kvůli jejich nižšímu dávkování než u dospělých.

Rakytníkový olej má výborné hojivé a protizánětlivé účinky. Doporučujeme tento olej zamíchat do hydratačního krému, který běžně na ekzém používáte. V mém případě se kůže začala zlepšovat cca za 14 dní. Ale samozřejmě je potřeba řešit ekzém hlavně zevnitř. Ale rakytník mi umožnil příjemné zlepšení kvality kůže.

Krém pro zralou a suchou pleť. Má silné antioxidační účinky a intenzivně hydratuje pokožku. Je výjimečný svým obsahem složek, které kůži regenerují a pomáhají proti vysoušení, což je pro atopiky zásadní. Obsahuje avokádový olej, gel z Aloe vera, velké množství vitamínu E (5000 I. U.) a vitamíny A a C. Krém atopici výborné snáší (otestovali jsme na několika atopicích, že na něj nebývá na něj alergie). Výborně se hodí na ekzém na obličeji nebo také na těle.  Není testostván na zvířatech (zárukou je celosvětově nejpřísnější certifikát HCS).

Solgar, 30 tablet v 1 balení – výborný na dodání vitamínů a minerálů. Dobrý jako kůra, 2 balení po sobě (pokud chcete najednou objednat dvě balení, připište to do poznámky). Minerály jsou zde v tzv. chelátové podobě, kde je vstřebatelnost 40 – 60 %. Na rozdíl od tzv. anorganické formy (prodávané v lékárnách a drogériích), kde je vstřebatelnost 5 – 10 %.

Účinky na atopický ekzém:  Atopici mají často nedostatek omega 3 mastných kyselin DHA a EPA, mnody i poruchu metabolismu omega3. Většina EPA a DHA se vyrábí z ryb, tento výrobek je vyroben z mikrořas (vhodné pro vegany). Problémem ryb je vysoký obsah těžkých kovů. Ryby patří mezi potraviny s nejvyšším obsahem těžkých kovů a dalších škodlivin, protože se tyto látky akumulují v potravinovém řetězci a u ryb je tento řetězec nejdelší. Dávkování 1 - 2 kapsle denně, výrobek tedy vydrží na měsíc - dva.

Účinky na atopický ekzém:  Chlorella dle našich zkušeností čistí střeva, váže na sebe těžké kovy, čistí játra, 4x množí zdravou mikrofóru a obsahuje mnoho minerálů - např. železa a zinku. Všechny tyto věci jsou klíčové pro zvrácení ekzému. Dohromady s Noni patří mezi nejúčinnější prostředky, které dodnes používáme a máme s nimi největší výsledky. Díky její širokospektralitě ji doporučuji zařadit jako důležito u součást dnešní přechemizované a nekvalitní stravě (nejen u ekzému). Chlorella se liší kvalitou výroby, proto zde nabízíme ozkoušenou chlorellu. Pokud byste rádi levnější chlorellu za 370 Kč/150 g - zde levná chlorella na našem eshopu. Ale my osobně doporučujeme tu kvalitnější. 

Účinky na atopický ekzém:  Kúra sestavená z bylin, detoxikace a vitamínů a minerálů. Produkty jsou cíleně vybrané z toho, co nejvíce pomáhalo mě a i ostatním co doporučují v komentářích. Používá se jako kúra pro 1 – 2x použití, ne pro dlouhodobou podporu těla, díky tomu, že neobsahuje potraviny, které jsou tělu vlastní, ale izolované byliny, minerály a vitamíny.

Obsahuje:

  • 2x ledvinový čaj, osvědčená receptura
  • 3x jaterní kapky, působí na několik funkcí jater (ne pouze ostropestřec)
  • 1x multivitamín a multiminerál VM-75, jednička mezi multivitamíny, oceněný několika cenami,
  • 1x Vápník a hořčík v chelátové podobě (důležité pro vstřebatelnost)
  • 1x Zinek v chelátové podobě (důležité pro vstřebatelnost)
  • 1x Chlorella
  • Můžete si objednat i jen některé produkty, stačí vypsat do poznámky, které produkty v balíčku chcete.

Cena je součtem všech komponent, které jste vložili do balíčku a je konečná (žádné další poplatky se nepřipočítají).

Pokud je stejné, jako jméno pro fakturaci, nemusí se vyplňovat.

Pokud je stejná, jako fakturační adresa, nemusí se vyplňovat.

Nebude poskytnut třetí straně ani zneužit k reklamním účelům. Slouží pouze pro kontaktování v případě, že nastaly nějaké problémy při zpracování balíčku.

Nebude poskytnut třetí straně ani zneužit k reklamním účelům. Slouží pouze pro kontaktování a informování o průběhu zpracování balíčku.

Zde můžete uvést další požadavky týkající se objednávky.

 

Abych mohl tuhle službu nabízet, uvedu ze zákona povinné údaje:

  • balíček doručím GLS přepravou (spolehlivější než pošta) nebo si jej můžete vyzvednout osobně v Brně (ulice, Písečník, tramvaj č. 5, zastávka Štefánikova čtvrť, Brno)
  • můžete platit na dobírku, nebo, v případě osobního vyzvednutí, bankovním převodem. 
  • informace o dodavateli: Název firmy: Bc. Pavla Široká, Jméno: Mgr. Pavla Široká, IČ: 75396637, Palkovice 215, 739 41, neplátce DPH