Ahoj, už dlouhé roky bych moc ráda potkala někoho, kdo se potýká s podobným typem a vývojem ekzému jako já, tj. s hodně těžkým AE. K osobnímu povídání, setkávání, podpoře, inspirování, bez moralizování "když uděláš tohle a tohle, musíš detoxikovat, můžeš si za to sama, atd. (znáte to?)"
Mám pocit, že mi moc chybí přítomnost někoho s podobnými zkušenostmi a trápeními, někdo, kdo ví, o čem mluvím, někdo, komu stačí pohled bez řečí, aby věděl, čím zrovna procházím.
Spousta lidí či rodin se specifickými problémy se setkává s lidmi se stejným problémem, setkávají se někde atopici v reálu?
Já bych o to moc stála - v mém okolí jsou zdraví lidé, kteří si života užívají naplno a ten kontrast mezi mými omezeními a způsobem života mě velmi často deprimuje.

Je mi 28, mám ekzém s přestávkami celý život, za sebou dva roky přežívání opravdu těžkého stavu, momentálně lepší a bez léků a hledám cestu, jak to přijmout a žít naplno.
Kdyby na tom byl někdo z Prahy či okolí podobně (ideálně žena podobného věku) a chtěl by se potkávat, podporovat a sdílet zkušenosti, budu moc ráda. Bude-li nás víc, tím lépe :)

Katka

Pomohl Vám článek? Třeba pomůže i ostatním, sdílejte!