Naprostá většina alergických reakcí organizmu, stejně jako ekzémy, má příčinu v kyselinami zaneseném organizmu. Odstranit toto zanesení, není zase tak složité, ale moderní medicína se tím vůbec nezatěžuje, neřeší příčiny problému a naopak velice důkladně zkoumá důsledky celého problému. Pacient tím získává mylný pocit, že je o něj pečováno a složitými rozbory se zjišťuje, na co všechno je daný člověk alergický.Co to znaméná v praxi.Změna stravy a očista organizmu.Vyloučit z jídelníčku bílou mouku,cukr,mléčné výrobky,živočišné tuky a sůl.
Udržovat naprosto perfektní trávení, kdy člověk musí chodit spontánně na stolici minimálně 1x lépe 2x denně a stolice musí být formovaná, měkká, téměř bez zápachu a nelepivá.Srovnat pH moče na správné hodnoty.Vyčistit tlusté střevo(klystýr,colonhydroterapie,sankhapraksalana)
a postupně játra,ledviny...Pokud jsou v organizmu přemnožené kvasinky candidy je nutné přejít na protikvasinkovou dietu.Je vhodné také provést odčervení a antiparazitální kůru.Zařatit do jídelníčku čerstvě vylisované zeleninové a ovocné šťávy,které dodají organizmu živiny a zároveň čistí organizmus.Zařadit do jídelníčku doplňky stravy jako řasy,mladý ječmen,bylinné čaje jako třeba lapacho,kefír z tibetské houby,srovnat nedostatek minerálů a vitamínů...Vyhýbat se stresu a hýbat se.
Sám jsem začal před rokem tyto rady praktikovat v praxi,ale na výsledky léčby je nutná trpělivost.Výsledky léčby na rozdíl od léčby prášky...kde byly výsledky po třech letech nulové jsou tady výsledky zřejmé.

Pomohl Vám článek? Třeba pomůže i ostatním, sdílejte!