Dobrý den, ráda bych se podělila o své zkušenosti s AE. Měla jsem jej od narození, jako miminko nejprve po celém těle, poté pouze na rukách. Vyzkoušela jsem naprosto všechno, abych se ho zbavila, ale marně. Na nějakou dobu mi zmizel jen po homeopatickém přípravku Psorinoheel, ale po čase se opět objevil.
Ekzém jsem si „užívala“ plných 22 let, pak konečně zmizel. Přemýšlela jsem, co mi mohlo pomoci. Nezaznamenala jsem v mé životosprávě žádnou významnou změnu. Tak si říkám, že jediné, co mi mohlo asi pomoci, byla urinoterapie. Moje babička mi vždycky říkávala, ať si čůrám na ruce, což jsem tedy nikdy neudělala a tato rada mi přišla k smíchu. Pak jsem si pořídila dogu a začala jsem po ní doma denně vytírat loužičky. Počůrávala se doma dlouho (skoro 1 rok). Rukavice jsem si nebrala, protože moje ekzémové ruce v gumových rukavicích dost trpěly. Přesně po roce byl ekzém pryč…
Vydrželo to 12 let, loni se mi opět objevil na ruce a začíná se mi dost rozrůstat. Začínám z toho být dost nešťastná. Díky moc za tento web, zkusím všechny typy, které zde najdu. Pokud to nepomůže, pořídím si asi znovu štěně…:)
Každopádně by mě zajímalo, zda má někdo zkušenosti s urinoterapií. Myslíte, že mi tenkrát opravdu mohlo pomoci vytírání loužiček po psovi??

Pomohl Vám článek? Třeba pomůže i ostatním, sdílejte!